Język hiszpański dla dzieci w Łodzi? Wybierz przedszkole Mi Mundo!

Nie ulega wątpliwości, że im szybciej rozpocznie się naukę języka obcego, tym lepsze efekty można uzyskać. Właśnie dlatego obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się przedszkola dwujęzyczne – dzięki nim dzieci mogą na co dzień stykać się z językiem obcym i od najmłodszych lat zdobywać nowe kompetencje językowe.

Obecnie większość przedszkoli dwujęzycznych posiada w swoich ofertach język angielski. Warto jednak pamiętać o tym, że jest alternatywa. Ciekawym pomysłem może być również uzupełnienie go o jeszcze jeden język, na przykład język hiszpański, który w dzisiejszym świecie także ma bardzo duże znaczenie – obecnie korzysta z niego nawet około 650 milionów osób.

Nasze przedszkole lingwistyczne Mi Mundo specjalizujące się w języku hiszpańskim organizuje dla swoich podopiecznych kursy językowe dla dzieci – Łódź, ul. Slalomowa 25 to adres, gdzie jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Stworzyliśmy miejsce, gdzie najmłodsi mogą skutecznie uczyć się języków obcych – języka hiszpańskiego, a także języka angielskiego.

Dzieci w naszym przedszkolu Mi Mundo uczą się zgodnie podstawą programową w dwóch językach, a mianowicie w języku polskim i hiszpańskim. Język hiszpański nie stanowi wobec tego dodatkowej lekcji, ale towarzyszy dzieciom każdego dnia, dlatego też mogą one wówczas poznawać go jeszcze łatwiej. Nauce towarzyszą również zajęcia artystyczne, plastyczne, muzyczne, teatralne oraz gimnastyczne.

W naszym przedszkolu lingwistycznym nauczają wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele, którzy dbają o to, aby przekazywana wiedza była dla najmłodszych najbardziej atrakcyjna. Jednocześnie kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój dzieci, a także na ich całkowite bezpieczeństwo. Naszym priorytetem jest radość i zadowolenie podopiecznych.

Przedszkole językowe Mi Mundo – język angielski i język hiszpański dla dzieci Łódź – zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z pełną ofertą zaprezentowaną na stronie. W razie dodatkowych pytań jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji.