Język hiszpański dla dzieci w Łodzi? Wybierz przedszkole Mi Mundo!
Nie ulega wątpliwości, że im szybciej rozpocznie się naukę języka obcego, tym lepsze efekty można uzyskać. Właśnie dlatego obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się przedszkola dwujęzyczne – dzięki nim dzieci mogą na co dzień stykać się z językiem obcym i od najmłodszych lat zdobywać nowe kompetencje językowe.

Obecnie większość przedszkoli dwujęzycznych posiada w swoich ofertach język angielski. Warto jednak pamiętać o tym, że jest alternatywa.
Ciekawym pomysłem może być również uzupełnienie go o jeszcze jeden język, na przykład język hiszpański, który w dzisiejszym świecie także ma bardzo duże znaczenie – obecnie korzysta z niego nawet około 650 milionów osób.

Nasze przedszkole lingwistyczne Mi Mundo specjalizujące się w języku hiszpańskim organizuje dla swoich podopiecznych kursy językowe dla dzieci – Łódź, ul. Slalomowa 25 to adres, gdzie jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Stworzyliśmy miejsce, gdzie najmłodsi mogą skutecznie uczyć się języków obcych – języka hiszpańskiego, a także języka angielskiego.